מסחר עצמאי מסחר עצמאי

פסגות טרייד

פסגות טרייד היא פלטפורמה נוחה למסחר עצמאי בשוק ההון. 
היא מעניקה למשקיעים ולסוחרים גישה למערכת מסחר מקוונת, שמאפשרת השקעה בבורסה בישראל ובארה"ב בקלות. 
פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך בזמן אמת, לקבל עדכונים באמצעות קישור למערכת חדשות שוק ההון ועדכונים על חברות הנסחרות בבורסה.
בנוסף, מערכת המסחר מאפשרת להתעדכן במצב החשבון בכל זמן: לבדוק את שווי תיק ההשקעות, לעקוב אחר תנועות בחשבון, להתעדכן בתשואות ועוד.

מסחר עצמאי בשלושה צעדים פשוטים
פתיחת חשבון בפסגות טרייד מתבצעת בשלושה צעדים פשוטים:
השלב הראשון כולל מילוי פרטים אישיים; בשלב השני יש למלא פרטי חשבון בנק ולצלם תעודות זהות, לצורך אימות חשבון הבנק; לסיום, נדרשת חתימה על מסמכי הצטרפות עבור פתיחת חשבון פסגות טרייד והעברת הכספים.
ניתן להצטרף באופן דיגיטלי או באמצעות נציג טלפוני מטעם פסגות.

היתרונות במסחר עצמאי דרך פסגות טרייד
הוזלת עלויות מסחר באמצעות עמלות מופחתות. אלטרנטיבה זו עשויה, במקרים רבים, להיות זולה באופן משמעותי מאלטרנטיבת המסחר המסורתית הקיימת בבנק.

  • מעטפת שירות מקצועית ורחבה: סקירות כלכליות של מחלקת מחקר ואסטרטגיה, תכנים ועדכונים כלכליים שוטפים, ליווי מקצועי ייעודי ללקוחות הטרייד לאורך שעות המסחר
  • פתיחת חשבון החל מ-20,000 ₪ בלבד

 

הערה משפטית- השירות ניתן על ידי פסגות ניירות ערך בע"מ.
פסגות ניירות ערך בע"מ – מנהל תיקים וחבר בורסה (להלן: "החברה") עוסקת בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) ומשתייכת לקבוצת פסגות, הנמצאת בבעלותה של חברת וואליו קפיטל וואן בע"מ שהינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. זיקה לנכסים הפיננסים קרנות נאמנות המנוהלים על ידי פסגות קרנות נאמנות בע"מ. מובהר, כי החברה ראשיות להעדיף נכסים אלו על פני נכסים פיננסים אחרים. האמור לעיל אינו מהווה שיווק/ ייעוץ השקעות או תחליף המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות החברה להשגת תשואה כלשהי. מחשבון השוואת דמי ניהול ועמלות נתוני דמי ניהול והעמלות נלקחו מאתר הבורסה לניירות ערך בתל אביב ונכונים לתאריך ה-19.09.2021 ומתעדכנים מעת לעת. http://www.tase.co.il/he/market_data/trading_fees, דמי הניהול של הבנק הינם ממוצע דמי הניהול והעמלות עבור ני"ע ישראלים המחושב על ידי פסגות של חמשת הבנקים הגדולים: בנק לאומי לישראל בע"מ, בנק הפועלים בע"מ, בנק דיסקונט לישראל בע"מ, בנק מרכנתיל דיסקונט בע"מ, ובנק מזרחי טפחות בע"מ ט.ל.ח
אין באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהי ט.ל.ח