תיק השקעות מנוהל תיק השקעות מנוהל

ניהול תיקי השקעות

חברת פסגות ניירות ערך, מהמובילות בישראל, ידועה במומחיות ובמקצועיות לאורך שנים ונחשבת לחדשנית בתחומה.
החברה משלבת פתרונות השקעה מתקדמים מהארץ ומהעולם.

החברה מציעה מגוון פתרונות השקעה לניהול כספים הכוללים תיקי השקעות מנוהלים, מסחר עצמאי ושירותי ברוקראז'.

פסגות נהנה מנבחרת מומחים מגוונת הכוללת כלכלנים, אנליסטים, סוחרים ומנהלי השקעות מנוסים לצד מחלקות מחקר ואנליזה מתקדמות. כל אלה פועלים יחדיו לזיהוי מגמות כלכליות, וכן לאיתור ולמימוש הזדמנויות השקעה בשווקים הפיננסיים.
הניסיון העשיר של פסגות מלמד כי שילוב של הסתכלות ארוכת טווח, פיזור סיכונים בין מדינות, סקטורים וחברות, חשיבה יצירתית ותגובה מהירה להזדמנויות שצצות הוא המתכון לתוצאות לאורך זמן.

בכדי לממש את הפילוסופיה הזו עומדים לרשות מנהלי ההשקעות בחברה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, אנליזות וסקירות כלכליות מקיפות, גישה למחקר בינלאומי ומערכות מסחר מתקדמות. כל אלו מסייעים בניהול הפעילות, בקבלת החלטות מהירה, וביישום יעיל שלהן.
הכספים נשמרים בבטחה ומנוהלים בחשבון השקעות ייעודי על שם לקוחות החברה, בבנק לבחירתם.

מחלקת מחקר, אנליזה ואסטרטגיה
מחלקות המחקר והאנליזה של פסגות כוללות נבחרת מומחים מגוונת, ביניהם כלכלני מאקרו העוקבים אחר מגמות ארוכות טווח ומנתחים השפעות כלכליות של אירועים אקטואליים, ואנליסטים המתמחים בניתוח חברות בארץ ובחו"ל ובענפים ספציפיים.
מחלקות המחקר מזרימות באופן שוטף ניתוחי שוק, סקירות מיקרו ומאקרו כלכליות ולעתים אף רעיונות השקעה למנהלי ההשקעות ולמנהלי הלקוחות של חברת ניירות הערך, על מנת לסייע בהשגת ביצועי השקעות מובילים לאורך זמן.