ניהול תיק השקעות בפסגות

תיק השקעות מנוהל בפסגות

כיום, יותר מתמיד, בעולם עם מגוון פתרונות השקעה, יש חשיבות מכרעת בבחירת גורם מקצועי, המסוגל לספק פתרונות אישיים ומקצועיים לאורך זמן.

בפסגות ניירות ערך פעילות ההשקעות מתבצעת בשקיפות מלאה בחשבון השקעות ייעודי של הלקוחות אשר נפתח על שמם ובבנק לבחירתם. כגוף פיננסי מוביל, לפסגות הסכמים עם כלל הבנקים בישראל.
תיקי ההשקעות מנוהלים באמצעות השקעה ישירה בניירות ערך, לצד השקעה בקרנות נאמנות. קיים מגוון מסלולי השקעה, הנבדלים זה מזה בהרכב הנכסים, ומאפשרים התאמה לצורכי הלקוחות ולטווח ההשקעה שלהם.

התיקים מנוהלים על ידי מומחי פסגות לאחר ייפוי כוח לקניה ומכירה של ניירות ערך ולניהול החשבון. חשוב להדגיש כי ייפוי הכוח לא מפשר משיכה או העברה של כספים מהחשבון המנוהל, על מנת להגן על הלקוחות.

לקוחות פסגות ניירות ערך נהנים מיחס אישי וליווי של מנהל לקוחות בעל רישיון מטעם רשות ניירות ערך. לבסוף, פעילויות פסגות ניירות ערך מבוקרות באופן שוטף על ידי גורמי אכיפה פנימיים אובייקטיבים בלתי תלויים, וכן על ידי רשות ניירות ערך והבורסה לניירות ערך.

פתיחת תיק השקעות: 
לאחר פגישת היכרות עם וקבלת ההחלטה משותפת ניתן לפתוח תיק השקעות כך:

    • חתימה על הסכם השקעות
    • פתיחת חשבון השקעות בסניף בנק לבחירת הלקוחות או בפסגות ניירות ערך
    • העברת כספים או ניירות ערך לחשבון מנוהל
    • אפיון והתאמת מבנה תיק ההשקעות לצורכי הלקוחות
    • ציוות למנהל לקוחות אישי, אשר ילווה את הלקוחות לאורך כל תקופת ההשקעה

 

חברת פסגות ניירות ערך מובילה סטנדרט שירות גבוה הכולל מקצועיות, שקיפות, זמינות, סבלנות וקשר אישי וישיר. כחלק מכך, פסגות דוגל ביצירת קשר אישי וישיר. מנהל הלקוחות יהיה אמון על התאמת תיק ההשקעות לצרכים הפיננסיים שלהם, לעדכן אותם בכל פרט ולהעביר להם מידע מקצועי.
לקוחות החברה יכולים להתעדכן בכל עת בביצועי תיק ההשקעות שלהם גם באמצעים טכנולוגיים שונים.